17–24.07.16

17–24.07.16

16:00

Lieselotte De Vuyst

Gentse Vleugels

17:00

Samon

Schoonzicht

18:00

Keiko Shichijo & Daan Vandewalle

Gentse Vleugels

19:00

Samon

Schoonzicht

16:00

Ensembl’Arenski

Gentse Vleugels

17:00

Parel

Schoonzicht

18:00

Bobby Mitchell

Gentse Vleugels

19:00

Parel

Schoonzicht

20:00

Jonge Meesters: Gayane Grigoryan & Maxim Kulagin

Internationaal Kamermuziekfestival

16:00

Gabi Sultana

Gentse Vleugels

17:00

Hendrickx / Van Esch

Schoonzicht

18:00

Geoffrey Madge

Gentse Vleugels

19:00

Hendrickx / Van Esch

Schoonzicht

20:00

Jonge Meesters: Maxim Kulagin

Internationaal Kamermuziekfestival

11:00

WOLF speelt Beethoven

Ochtendstond

16:00

Martijn Van Sas

Gentse Vleugels

17:00

Brent Beukelaer

Schoonzicht

18:00

Duncan Honeybourne

Gentse Vleugels

19:00

Brent Beukelaer

Schoonzicht

20:00

Meesters op het Podium: Zeger Vandersteene & Timur Sergeyenia

Internationaal Kamermuziekfestival

11:00

WOLF speelt Mozart

Ochtendstond

17:00

Hugo’s Cousin

Schoonzicht

18:00

Stephanie Proot

Gentse Vleugels

19:00

Hugo’s Cousin

Schoonzicht

20:00

Slotconcert: Timur Sergeyenia

Internationaal Kamermuziekfestival

16:00

Lieselotte De Vuyst

Gentse Vleugels

17:00

Samon

Schoonzicht

18:00

Keiko Shichijo & Daan Vandewalle

Gentse Vleugels

19:00

Samon

Schoonzicht

16:00

Ensembl’Arenski

Gentse Vleugels

17:00

Parel

Schoonzicht

18:00

Bobby Mitchell

Gentse Vleugels

19:00

Parel

Schoonzicht

20:00

Jonge Meesters: Gayane Grigoryan & Maxim Kulagin

Internationaal Kamermuziekfestival

16:00

Gabi Sultana

Gentse Vleugels

17:00

Hendrickx / Van Esch

Schoonzicht

18:00

Geoffrey Madge

Gentse Vleugels

19:00

Hendrickx / Van Esch

Schoonzicht

20:00

Jonge Meesters: Maxim Kulagin

Internationaal Kamermuziekfestival

11:00

WOLF speelt Beethoven

Ochtendstond

16:00

Martijn Van Sas

Gentse Vleugels

17:00

Brent Beukelaer

Schoonzicht

18:00

Duncan Honeybourne

Gentse Vleugels

19:00

Brent Beukelaer

Schoonzicht

20:00

Meesters op het Podium: Zeger Vandersteene & Timur Sergeyenia

Internationaal Kamermuziekfestival

11:00

WOLF speelt Mozart

Ochtendstond

17:00

Hugo’s Cousin

Schoonzicht

18:00

Stephanie Proot

Gentse Vleugels

19:00

Hugo’s Cousin

Schoonzicht

20:00

Slotconcert: Timur Sergeyenia

Internationaal Kamermuziekfestival